دیدئو ، بستری را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند در فضایی مورد تأیید قوانین کشور، موضوع مورد علاقه خود را از بین مطرح‌ترین منابع ذخیره ویدئو داخلی و خارجی جست‌وجو کرده و به سادگی و با سرعت بالا مشاهده کنند.
موتورهای جست و جوی موجود در وب به‌صورت معمول فقط وظیفه دارند محتوای مناسب را پیدا کرده و مخاطب را به سایتی دارای محتوای مورد نظر هدایت کنند. احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام جست‌و‌جوی یک مطلب، به ویدئویی رسیده باشد که به علت تحریم‌ها یا عدم مطابقت با قوانین ایران،به سایت حاوی آن ویدئو دسترسی نداشته باشید، اما با دیدئو میتوانید تمامی ویدئو‌های جست و جو شده در اینترنت را بدون هیچ محدودیتی، به صورت مستقیم در سایت یا ربات تلگرام دیدئو ببینید.
روند تشخیص محتوای ویدئوها
با توجه به تعداد فوق‌العاده زیاد ویدئوها، امکان بررسی دستی ویدئوها غیر ممکن است. از طرف دیگر علی‌رغم پیشرفت‌هایی که در سال‌های گذشته و با معرفی شبکه‌های عمیق، در زمینه هوش ‏مصنوعی و به خصوص بینایی ماشین اتفاق افتاده است، درک محتوای تمام ویدئوهای وب و دسته‌بندی آن‌ها تا رسیدن به دقت صددرصد فاصله بسیار زیادی دارد. برای حل این مشکلات دیدئو از سه عامل برای تشخیص محتوا استفاده میکند:
۱
هوش مصنوعی
در سطح اول، سیستم هوش مصنوعی قرار دارد که حجم بسیار زیادی از ویدئوها را به صورت مداوم مورد بررسی قرار می‌دهد و درصدی از آنها که از لحاظ قوانین جمهوری اسلامی دارای محتوای مجرمانه نیستند را برای مشاهده مستقیم در سایت اضافه می‌کند.
۲
کمک کاربران
تشخیص محتوا بدون شناخت رفتار و نظرات کاربران معنایی ندارد، برای رسیدن به الگوی مشخص جهت مناسب‌سازی محتوای ویدئوها، نیازمند گرفتن بازخورد از کاربران در طی زمان هستیم. هرچه مدت زمان استفاده و تعداد کاربران افزایش پیدا کند، به نتایج دقیق‌تری خواهیم رسید
۳
مدیریت سیستم
مدیران سیستم به صورت مستقیم و مداوم، بر عملکرد سایت از جمله: افزودن یا حذف ویدئوها، نظارت بر ویدئوهای در حال مشاهده، کلماتی مورد جست‌و‌جو قرار می‌گیرند و همچنین رفتار کاربران، نظارت مستقیم دارند.
d i d e o . i r
گزارش خطا

نظرات شما به ما کمک می‌کند که بدانیم شما دقیقا چه سرویسی نیاز دارید.
در صورت بروز هرگونه خطا در عملکرد دیدئو و یا مشاهدۀ محتوای خلاف شئونات اسلامی ایرانی، لطفاً ما را در جریان بگذارید.

موضوع: